Reklam    Sitene Ekle    Ana Sayfam Yap    İletişim    Künye
 
2013-2014 Açıköğretim AÖF Vize Güz Sınavı Soru ve Cevapları Açıklandı ! 14-15 Aralık AÖF Soru ve Cevap Anahtarı indirin!
2013-2014 Açıköğretim AÖF Vize Güz Sınavı Soru ve Cevapları Açıklandı ! 14-15 Aralık AÖF Soru ve Cevap Anahtarı indirin! AÖF sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak?, 15 Aralık Aöf cevapları bekleyişi - Açıköğretim soruları - Aöf Açıköğretim cevap anahtarı.Açıköğretim AÖF soru ve cevapları açıklanma tarihi, AÖF 14-15 Aralık güz dönemi vize soru ve cevapları-AÖF sınav giriş! AÖF Aralık Vize Sınavı Soru ve Cevapları
Haberi Yazdır Email Gönder
23.12.2013 07:52   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


2013-2014 Açıköğretim AÖF Vize Güz Sınavı Soru ve Cevapları Açıklandı ! 14-15 Aralık AÖF Soru ve Cevap Anahtarı indirin! AÖF sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak?, 15 Aralık Aöf cevapları bekleyişi - Açıköğretim soruları - Aöf Açıköğretim cevap anahtarı.Açıköğretim AÖF soru ve cevapları açıklanma tarihi, AÖF 14-15 Aralık güz dönemi vize soru ve cevapları-AÖF sınav giriş!  AÖF Aralık Vize Sınavı Soru ve Cevapları 
 
 
 
AÖF sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak? Açık Öğretim haberleri 15 Ara 2013 17:08 Samanyolu Haber
14-15 Aralık 2013 tarihinde yapılan, AÖF 2013 yılı Güz dönemi ara sınavının soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak? İşte son AÖF bilgileri...
 
Açıköğretim Fakültesi (AÖF ) Güz dönemi ara sınav soruları ve cevaplarının sınav haftasından 3-4 gün sonra açıklanması bekleniyor. Açıköğretim Fakültesi daha önce yaptığı sınavları sınav haftasını takiben 3-4 iş günü içinde açıklamıştı.
 
AÖF soru ve cevapları açıklanır açıklanmaz  cafesiyaset.com'dan ulaşabilirsiniz...
 
 
Açıköğretim Fakültesi 2013  Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:
 
Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) "Fakülte" başlığından "Sınav Soruları" seçeneğine, "Bölüm" başlığından öğretim yılını, "Ders" başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.
 
Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.
 
Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, "Öğrenci Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.
Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.
 
Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda "9..." ile başlayan "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.
 
Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa "konuk" yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.
 
Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.
 
Internet Explorer'da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.
 
2013- 2014 Açıköğretim Sınav Tarihleri
 
Güz Dönemi Ara Sınavı 14 – 15 Aralık 2013
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 25 – 26 Ocak 2014
Bahar Dönemi Ara Sınavı 19 – 20 Nisan 2014 ( Sonradan değiştirildi)
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 07 – 08 Haziran 2014
 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...


 Gündem   |   Partiler   |   Kulis   |   Polemik   |   Yerel   |   Magazin   |   Dünya   |   Mizah   |   STK
Tüm hakları saklıdır © 2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.